Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Naše mažoretková skupina byla založena v roce 1998 pod názvem Pampelišky Praha. V září 2007 byl tento název změněn na Dandelions Prague, což je vlastně doslovný překlad do angličtiny. Pod vedením trenérky a choreografky Pěvy Vosátkové tu trénují děvčata ročníků 1993-97. Každoročně se zúčastňujeme mistrovských soutěží mažoretek s hůlkou. Mimo to, vystupujeme i na různých akcích. Jmenujme třeba dětské dny v mateřských školách, vánoční besídky, oslava 10. výročí  otevření supermarketu Globus, nebo pokřtění nové ulice.

 

                    

Členky skupiny – sezóna 2011/12 

 

Kapitánka: 

Schneiderová Andrea   

 

Členky: 

Francová Livie

Chottová Nikola

Krásová Eliška

Nechvátalová Lenka

Růžičková Tereza

Sadílková Nicola

Tarabíková Adéla

Tarabíková Aneta

Toldeová Markéta

Troněvová Simona

Vajsejtlová Anita  
 

 

A teď dovolte, abychom představili naše úspěchy: 

 

2002

Praha Černý Most - děti mladší - 1. místo a postup 

Strakonice - děti madší - 2. místo a postup

Poděbrady - děti mladší - 2. místo

           

2003

Žatec - děti starší - I.VICEMISTR OBLASTI a postup

Strakonice - postup

           

2004

Ostrov nad Ohří - děti starší - 3. místo

                

2005

Vlašim - juniorky mladší - I.VICEMISTR OBLASTI a postup

Strakonice - juniorky mladší - 4. místo

                   

2006 

Žatec - juniorky mladší - 2. místo  a postup

          - pompony juniorky - postup

Strakonice -  juniorky mladší - 3. místo a postup

                   - pompony juniorky - 5. místo

Poděbrady - juniorky mladší - 4. místo

            

2007

Kladno - juniorky - II. VICEMISTR OBLASTI a postup

             - pompony juniorky - 1. místo a postup

Strakonice - juniorky mladší - 2. místo a postup

                  - pompony juniorky - 3. místo a postup

Poděbrady - juniorky mladší - 4. místo

                   - pompony - 4. místo

                

Sóla a dua 

 

Mistrovství Čech - Klatovy 

Lucie Pavelková- 3. místo a titul II.VICEMISTR ČECH - sólo s hůlkou a rekvizitami  

Bára Kovaříková a Tereza Růžičková- 3. místo a titul II.VICEMISTR ČECH - duo s hůlkou a rekvizitami 

Livie Francová a Anita Vajsejtlová - duo s hůlkou - 5. místo  

Livie Francová - sólo s hůlkou - 6. místo 

Lenka Nechvátalová - sólo s hůlkou - 8. místo 

Drahomíra Krzáková -sólo s hůlkou - 11. místo                    

 

 

Mistrovství ČR - Ostrov nad Ohří

Lucie Pavelková - sólo s hůlkou a rekvizitami - 2. místo a titul I.VICEMISTR ČR

Bára Kovaříková a Tereza Růžičková - duo s hůlkou a rekvizitami - 4. místo

Livie Francová a Anita Vajsejtlová - duo s hůlkou - 6. místo

                                 

2008

Kladno - juniorky starší - 1. místo a titul MISTR OBLASTI 

Strakonice  - juniorky starší - 3. místo a titul II.VICEMISTR ČECH

Poděbrady - juniorky starší - 11. místo

 

Sóla a dua 

 

Mistrovství Čech - Klatovy

Lucie Pavelková - sólo s hůlkou - 3. místo a titul II.VICEMISTR ČECH

Lucie Pavelková a Nicola Sadílková - 3. místo a titul II.VICEMISTR ČECH

Bára Kovaříková a Tereza Růžičková - duo s hůlkou a rekvizitami - 4. místo

Andrea Schneiderová - sólo s rekvizitou - 5. místo

Livie Francová - sólo s hůlkou - 6. místo

Lenka Nechvátalová a Adéla Tarabíková - sólo s hůlkou - 8. místo

Livie Francová a Anita Vajsejtlová - duo s hůlkou - 8. místo 

Andrea Schneiderová a Kristýna Svitková (Golden Prague) - duo s hůlkou - 9. místo            

 

Mistrovství ČR - Ronov nad Doubravou

Lucie Pavelková a Nicola Sadílková  - 4. místo 

Lucie Pavelková - sólo s hůlkou - 6. místo 

  

 

O pohár ze zámku - Kolín

Lucie Pavelková - sólo s hůlkou - 1. místo

Livie Francová a Anita Vajsejtlová - duo s hůlkou - 2. místo

Lenka Nechvátalová a Adéla Tarabíková - duo s hůlkou - 3. místo

Bára Kovaříková a Tereza Růžičková - duo s hůlkou a rekvizitami - 3. místo

 

            

2009 

Kladno - juniorky - 3. místo a titul II.VICEMISTR OBLASTI

Strakonice - juniorky - 5. místo

   

 

Sóla a dua

Mistrovství Čech - Klatovy

Livie Francová - sólo s hůlkou a rekvizitami - 7. místo 

Livie Francová a Anita Vajsejtlová - rytmické taneční duo - 5. místo  

 

Mistrovství ČR - twirling - Nymburk

Adéla Tarabíková - rytmické taneční duo - 15.místo

Livie Francová a Adéla Tarabíková - povinná hudba - 5. místo

 

 

2010

Žatec - juniorky - 2. místo a titul I.VICEMISTR OBLASTI

Strakonice - juniorky - 5. místo a postup

Poděbrady - juniorky - 4. místo

 

Sóla a dua

Mistrovství ČR - twirling - Nymburk

Adéla Tarabíková - rytmické taneční duo JS - 4.místo   

 

Mistrovství Čech - Klatovy

Livie Francová- 1. místo a titul MISTR ČECH - sólo klasika JM 

Livie Francová - 3. místo a titul II.VICEMISTR ČECH - sólo s hůlkou a rekvizitami JM

Anita Vajsejtlová- 3. místo a titul II.VICEMISTR ČECH - sólo s hůlkou a rekvizitami JS 

Adéla Tarabíková a Anita Vajsejtlová - taneční rytmické duo JS - 4.místo a postup na MČR

Livie Francová a Anita Vajsejtlová - duo s rekvizitami JM - 5. místo a postup na MČR

Anita a Michaela (Marjánky) Vajsejtlovy - duo klasika -JS - postup

Adéla Tarabíková - sólo s rekvizitou - JS - postup   

 

Mistrovství ČR - Ronov nad Doubravou

Anita a Michaela (Marjánky) Vajsejtlovy - 3.místo a titul II. VICEMISTR ČR - duo klasika JM 

Livie Francová a Anita Vajsejtlová - duo s rekvizitami JM - 4. místo

Adéla Tarabíková - sólo s rekvizitou - JS - 5. místo

Adéla Tarabíková a Anita Vajsejtlová - taneční rytmické duo JS - 6. místo

Livie Francová - sólo s rekvizitou JM- 7. místo

Livie Francová - klasická mažoretka JM - 8. místo

 

Mistrovství Evropy - Švýcarsko Neuchatel

Livie Francová a Anita Vajsejtlová - duo s rekvizitami JM  - 15.místo

 

  

 

2011

Kladno - juniorky - 1. místo a titul MISTR OBLASTI

Strakonice - juniorky - 1. místo a titul MISTR ČECH

Poděbrady - juniorky - 3. místo a titukl II.VICEMISTR ČR

 
  
Sóla a dua
O pohár ze zámku - Kolín
Adéla Tarabíková - 1. místo - klasika
Adéla Tarabíková a Anita Vajsejtlová - 1. místo - klasika
Anita a Michaela Vajsejtlovy - 1. místo - klasika
Adéla Tarabíková - 2. místo - rekvizity
Anita Vajsejtlová - 3. místo - rekvizity 
 

 

Mistrovství Čech - Klatovy 

Livie Francová - 1. místo a titul MISTR ČECH - klasika JM 

Livie Francová  - 2. místo a titul VICEMISTR ČECH - rekvizity JM

Adéla Tarabíková - 2. místo a titul VICEMISTR ČECH - klasika JS

Adéla Tarabíková - 2. místo a titul VICEMISTR ČECH - rekvizity JS 

Livie Francová a Adála Tarabíková - 2. místo a titul VICEMISTR ČECH - klasika JS 

Adéla a Aneta Tarabíkovy - 2. místo a titul VICEMISTR ČECH - rakvizity JM 

Anita Vajsejtlová - 4. místo - rekvizity JS 

Anita a Michaela Vajsejtlovy - 4. místo - klasika JM 

Adéla Tarabíková a Anita Vajsejtlová - 5. místo - rytmika JS 

 

 

Mistrovství ČR - Ronov nad Doubravou

Adéla Tarabíková - 1. místo a titul Mistr ČR - klasika JS

Anita a Michaela Vajsejtlovy - 1. místo a titul MIstr ČR - klasika JM

Livie Francová - 2. místo a titul Vicemistr ČR - klasika JM

Livie Francová a Adéla Tarabíková - 2. místo a titul Vicemistr ČR - klasika JS

Adéla Tarabíková a Anita Vajsejtlová - 2. místo a titul Vicemistr ČR - rytmika JS

Adéla a Aneta Tarabíkovy - 2. místo a titul Vicemistr ČR- rekvizity JM

Livie Francová - 3. místo a titul II.vicemistr ČR - rekvizity JM

Adéla Tarabíková - 3. místo a titul II.vicemistr ČR - rekvizity JS

Anita Vajsejtlová - 4. místo - rekvizity JS

 

 

Mistrovství Evropy - Anglie Bath

Adéla Tarabíková - 5. místo - rekvizity JS

Livie Francová - 10. místo - rekvizity JM

 

 

   

2012

Žatec - 1. místo a titul Mistr oblasti

Strakonice - 5. místo

Poděbrady - 8. místo

 

 

 

 

 

Mistrovství Čech - Klatovy 
Adéla Tarabíková - 1. místo a titul Mistr Čech - klasika JS
Livie Francová - 2. místo a titul Vicemistr Čech - klasika JS
Livie Francová - 3. místo a titul II.vicemistr Čech - rekvizity JS
Aneta Tarabíková - 6. místo a postup na MČR - rekvizity JM
Adéla Tarabíková - 5. místo - rekvizity JS
Anita Vajsejtlová - 6. místo - rekvizity JS
Livie Francová a Aneta Tarabíková - 1. místo a titul Mistr Čech - rekvizity JM
Livie Francová a Adéla Tarabíková - 1. místo a titul Mistr Čech - klasika JS
Anita a Michaela Vajsejtlovy - 1. místo a titul Mistr Čech - klasika JM
Adéla Tarabíková a Anita Vajsejtlová - 2. místo a titul Vicemistr Čech - JS
 
 
Mistrovství ČR - Ronov nad Doubravou
Adéla Tarabíková - 1. místo a titul Mistr ČR - klasika JS
Livie Francová - 3. místo, titul II.vicemistr ČR a postup na ME - rekvizity JS
Livie Francová a Adéla Tarabíková - 2. místo a titul Mistr Čech - klasika JS
Livie Francová a Aneta Tarabíková - 3. místo, titul II. Vicemistr Čech a postup na ME - rekvizity JM
Adéla Tarabíková a Anita Vajsejtlová - 3. místo, titul Vicemistr ČR a postup na ME - rekvizity JS
Anita a Michaela Vajsejtlovy - 3. místo a titul II. Vicemistr ČR - klasika JM